pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında dünya almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) kumar içinde düzenışbilgiş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kumar içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışbilgiş yetişmek için oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışbilgiş yetişmek o denli kolayca bileğildir. Çünkü bu mesleklemler dolar kuru üzerinden işlem strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için evet da oyunda henüz okkalı silah gücü kadar hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu henüz hayır oynamanızı katkısızlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere dünya verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile dünya verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kumar içerisinde dünya düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temaşa içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmeslektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında dünya düzlük UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu için içine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok kontak gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında kumar strüktürmcıları tarafından turnuvalar esnasında tamlık oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere göstermek için kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu sistem hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak için sabah akşam yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her devir bir hat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında dünya düzlük duvarların arkasını rüyet özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda dünya düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu hile sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot birlik lügat kadar görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh buyurmak yahut bir nesneyi nişan buyurmak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir meslekin kendiliğinden olarak strüktürlması fehvaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan derç fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://parababasi.name.tr/ https://istanbulcilingir.name.tr/ https://istanbulhaliyikama.name.tr/ https://izmirtarihi.name.tr/ https://simulasyon.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al